У видавництві «Фоліо» нещодавно друком вийшла книжка Валерії «Нави» Суботіної «Полон»

Днями цю книжку отримав Сергій Жадан (https://folio.com.ua/authors/Zhadfan-Sergiy)— український письменник, перекладач, громадський діяч, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена», «Список кораблів» та інших.

«Полон» Валерії «Нави» Суботіної — це опис 11 місяців перебування в російському полоні. Постійне спостереження, контроль, приниження, нелюдські умови утримування, критичний дефіцит їжі та води, намагання ворога зламати її фізично і морально, підкорити, залякати, підштовхнути до зради — все це відбувалося з нею. Допити та катування виснажували. Неможливість контактів з друзями й рідними, дезінформація і пропаганда ворога забирали останню надію на обмін і свободу. Але неволя не зламала сміливу жінку, тепер вона — свідок злодіянь рф.

Ця книжка є важливим документом та свідченням про те, через що доводиться проходити українським військовим в умовах російського полону.

Придбати