Українська міфологія. Зброя, ритуали, обереги

Паперова: 390 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 200 грн.Продається в комплекті «Українська міфологія в 5-ти томах»

Автор: Олексій Кононенко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 448 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Фольклор Серія: Українська міфологія Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-648-5

Українська міфологія — це окремий фантастичний світ!  Русалки, мавки, вовкулаки, домовики, чугайстери — ці міфічні істоти зачаровують і привертають увагу. Згадайте пантеон язичницьких богів: Перун, Дажбог, Лада, Стрибог, Мокош, Велес...  Цікаво про них дізнатись? У видавництві «Фоліо» в серії «Українська міфологія», крім цієї книжки, вийшли друком також інші чудово ілюстровані  видання Олексія Кононенка: «Божества і символи», «Духи, персони, обряди»,  «Фольклор, казки, звичаї, обряди», «Тваринна та рослинна символіка».

Ця книжка містить відомості про першопредків слов’ян, знайомить з історією слов’янських племен, розповідає про їхнє походження та розселення у давні часи, виникнення назви «слов’яни». Автор докладно описує різні види зброї та обладунків наших далеких предків, які хоч і були наділені, як казав видатний діяч чеського і словацького національного відродження Павел Йозеф Шафарик, «тихою величчю», але завжди вміли постояти за себе. Видання також стане в пригоді тим, хто цікавиться, як жили та господарювали наші прародичі, про їхні обереги, ритуали, одяг.

Фоліо рекомендує