Справа вправного ведмежатника

Увага передпродаж!
Доставка паперової книжки після 25.05
Дякуємо за розуміння!
Паперова: 265 грн.
Є в наявності

Автори: Євгенія Кужавська Олександр Красовицький (Oleksandr Krasovytskyy) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 384 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Детектив Серія: Історичний детектив Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-934-9

Олександр Красовицький (1967 р.) — директор і головний редактор видавництва «Фоліо», хімік за освітою. Автор книжки «Імператив. Бесіди в Лясках» (спільно з видатним польським режисером Кшиштофом Зануссі). Історичний детектив  — його дебют у царині художньої літератури.
Євгенія Кужавська (1986 р.) дебютувала 2017 року з містичним оповіданням «Кальвадос». Авторка біографічного роману-фентезі «Зеров. Поховальний промовець» та книжки в жанрі нонфікшн «Микола Зеров». Оповідання «Якби не було Діни» стало пробою пера в детективному жанрі.
Тарас Адамович Галушко вирушає в Чернівці, щоб встигнути розкрити давню справу «збирачів гіацинтів» — викрадачів людей. У Києві тим часом відбувається зухвале пограбування Купецького банку, тож Яків Менчиць починає полювання на вправного ведмежатника. У Чернівцях старий слідчий поринає в розслідування вбивства біля ратуші та пошук давніх сувоїв у стінах Резиденції митрополитів Буковини та Далмації. Однак, можливо, слідчий зробив помилку, поїхавши з рідного міста, адже «збирачі гіацинтів», використовують для полювання на своїх жертв Контрактовий ярмарок. До того ж можуть загрожувати його секретарці — Мірі Томашевич, яка лишилася в Києві.
У серії «Історичний детектив» також вийшли друком романи О. Красовицького та Є. Кужавської «Справа зниклої балерини», «Справа мертвого авіатора», «Справа майстра-червонодеревника», «Справа одеських шпигунок».

Фоліо рекомендує