Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя

Блаженніший Святослав Шевчук у розмові з Паоло Асоланом

Паперова: 400 грн.
Є в наявності

Цифрова: 200 грн.Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: італійська Перекладачі: Тетяна Боса, Олена Горячук, Ірина Борусовська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 224 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Релігійне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-061-2

Книга «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя» — це розмова Паоло Асолана, професора Папського латеранського університету, з Блаженнішим Святославом, Главою Української Греко-Католицької Церкви. Уперше книга вийшла в світ 2018 року в Італії.

В діалозі про сенс життя два мислителі говорять про те, що/Хто є істиною. На сторінках книги читач одразу зауважить, як у їхньому діалозі зустрічаються та гармонійно поєднуються два християнські світи  — західний та східний, стаючи «двома легенями» єдиного організму  — Христової Церкви. Пасхальний діалог між представником академічного середовища західної культури та Предстоятелем найбільшої Східної Католицької Церкви базується на трьох богословських чеснотах: вірі, надії і любові. Для професора Асолана важливо зрозуміти, як ці три богословські чесноти об'явилися в житті та мученичому свідченні Української Греко-Католицької Церкви, звідси і головне його зацікавлення: хто така Українська Греко-Католицька Церква, якою є її духовна спадщина, історія, а найголовніше — що вона може запропонувати західному секуляризованому світу. Золотою ниткою, що протягається крізь увесь діалог, є питання про правду в добу «постправди».

Фоліо рекомендує