Скандал сторіччя. Тексти для газет і журналів (1950‒1984)

Ця книжка була видана у співпраці з видавництвом Анетти Антоненко
Паперова: 350 грн.
Є в наявності

Автор: Ґабріель Ґарсія Маркес Мова видання: українська Мова оригіналу: іспанська Перекладач: Галина Грабовська Обкладинка: тверда + суперобкладинка Кількість сторінок: 356 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Серія: Зібрання творів Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-476-4

Ґабріель Ґарсія Маркес публічно заявляв, що хоче, аби про нього пам’ятали не як про автора «Ста років самотності» і лауреата відомих літературних премій, а як про репортера: «Я народився журналістом і нині почуваюся ним більше, ніж будь-коли. Це увійшло в мою кров». Допоможе виконати цю волю письменника книжка «Скандал сторіччя» (2018) ― збірка його газетних репортажів і колонок.

Тематика п’ятдесяти текстів «Скандалу…» багатосяжна: від політичних переворотів до «особистого Гемінґвея» Маркеса і перукаря президента, від літературщини, привидів минулого й майбутнього та розповіді про те, як пишуть романи і до інсайтів, феномену телепатії й таємниці містичної історії, якій він, один із найвизначніших письменників Латинської Америки, не зміг дати назви.

Фоліо рекомендує