Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії

Цифрова: 105 грн.


Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 160 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Сучасні технології Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-390-3

Соціальні потрясіння впливають на моделі поведінки людей. Саме в ці моменти, коли людина втрачає контроль над своїми емоціями, дія пропаганди посилюється. Вона немов та високоточна зброя цілить у нашу підсвідомість.

У цій книжці зібрано найпоширеніші маніпуляції, техніки, тактики, завдяки яким вдавалося пробивати стражів нашої свідомості під час широкомасштабного вторгнення Росії. Представлено приклади воєнного сьогодення пропаганди в Україні та Росії, а також проведено паралелі із воєнною пропагандою часів світових війн.

Книга стане в пригоді маркетологам, журналістам, працівникам PR, пропагандистам і політикам, але так само буде цікавою і для широкого кола читачів. Крізь роки ця книга повертатиме вас до лютневих подій війни в Україні й буде пігулкою, яка допоможе вберегтися від дії ворожої пропаганди, коли б і де її не застосовували.

Фоліо рекомендує