Мазепа. З-під Полтави до Бендер. Казка мого життя.

Паперова: 780 грн.
Є в наявності

Цифрова: 390 грн.Продається в комплекті «Мазепа в 4-х книгах»

Автор: Богдан Лепкий Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 496 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Літературно-художнє видання Серія: Великий роман Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-642-3

Богдан Лепкий (18721941) належить до визначних діячів української культури першої половини XX століття. Значна його літературна спадщина. Окреме місце в ній посідає історична епопея «Мазепа», яку дослідники називають найкращим художнім твором про визначного українського гетьмана. У ній письменник ламає неправдиві стереотипи, які склалися у світі про цю особистість, показує Мазепу високоосвіченим і мудрим державним діячем, тонким дипломатом і політиком, який прагне вирвати свою країну з імперських лещат, і водночас  живою, емоційною людиною, не позбавленою слабкостей, сумнівів, помилок.

Роман «З-під Полтави до Бендер» завершує цикл Богдана Лепкого про гетьмана Івана Мазепу. У ньому розповідається про події після Полтавської битви та про те, як склалися долі головних героїв епопеї. У видавництві «Фоліо» уже вийшли друком попередні романи циклу «Мотря», «Не вбивай», «Батурин», «Полтава».

У виданні також уміщено автобіографічну повість Богдана Лепкого «Казка мого життя».

Фоліо рекомендує