Мартін Іден

Паперова: 330 грн.
Є в наявності

Цифрова: 165 грн.


Автор: Джек Лондон (Jack London) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Марія Рябова Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 368 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Folio. Світова класика Рік видання: 2024 ISBN: 978-966-03-9893-1

Джек Лондон (1876—1916), відомий американський письменник, прожив коротке, але яскраве життя, повне небезпек і пригод. Працюючи з 10 років, не маючи можливості оплатити навчання в університеті, він вирушив на Аляску. Золота не добув, зате привіз із собою сюжети «північних» оповідань і повістей. Уже понад сто років читачі всього світу захоплюються справжніми пригодами, суворою романтикою та благородними почуттями героїв його книжок.

Мартін Іден, простий моряк, випадково опиняється у світському середовищі й закохується у Рут Морз, дівчину з багатої родини... Він вирішує за будь-яку ціну добитися її любові, змінити своє життя, стати знаменитим письменником. Але невідомо, чи здій- сняться його мрії, чи принесуть вони щастя... Цей роман, який розповідає про просту людину, що домоглася успіху, про пошук місця в житті, муки творчості й муки кохання, виявився пророчим: Джек Лондон багато в чому повторив долю свого героя.

Фоліо рекомендує