Ізюм. Хронологія окупації та звільнення

Паперова: 330 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 165 грн.Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: мʼяка Кількість сторінок: 352 Формат: 84 х 108 1/32 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Фронтир Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-550-1

Автор, професійний журналіст, створив хроніку окупації Ізюму 2022 року. Рядок за рядком розгортається реальна історія міста та його мешканців. Читач дізнається про дії місцевої влади у час воєнного стану, проблеми забезпечення життєдіяльності міста, які почалися з перших днів повномасштабного вторгнення, про трагедії людей. Росіяни не могли захопити Ізюм протягом трьох тижнів, що дало нашим військовим час підготувати фортифікаційні оборонні споруди на Схід і на Південний Схід від міста. Після звільнення Ізюму у вересні 2022 року тут знайшли масові поховання і чисельні катівні, які облаштували окупанти. Близько 80 % житла в місті було зруйновано.
У книжці зібрані розповіді очевидців, інтерв’ю з керівниками місцевих органів, газетні статті, дописи з соцмереж, оголошення — документальні свідчення щоденної боротьби за життя в окупованому місті.

Фоліо рекомендує