Фауст

Паперова: 310 грн.
Є в наявності

Цифрова: 155 грн.


Автор: Йоганн Вольфганг Гете Мова видання: українська Мова оригіналу: німецька Перекладач: Микола Лукаш Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 400 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури Рік видання: 2024 ISBN: 978-966-03-9950-1

Йоганн Вольфганг Гете (1749—1832) — філософ, мислитель, просвітитель і, головне, геніальний німецький письменник, драматург і поет, твори якого безсмертні. Над своєю Головною книгою — поемою «Фауст» — Гете працював близько шести десятиліть, по суті, все життя, починаючи з 20-річного віку.

Сюжет трагедії взятий з німецької книги про доктора-алхіміка. Фауст жив у XVI столітті, мав славу мага і чаклуна й продав душу дияволові. Про нього ходили легенди, до його образу зверталися багато авторів. «Фауст» Гете — це драматична епопея про Людину, високість і низькість її пристрастей, безупинні пошуки істини, злет і падіння, знайдення Свободи і Любові. Вона об’єднала в собі високу поезію, класичну досконалість і найглибшу філософську думку й стала вершиною світової літератури.

Фоліо рекомендує