Бесіди майстра Хай Тао про стратегію. Книга 2 (міні)

Паперова: 215 грн.
Є в наявності

Цифрова: 110 грн.


Продається в комплекті «Бесіди майстра Хай Тао про стратегію (міні)»

Автор: Валерій Пекар Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Формат: 64х94 1/64 Жанр: Популярне видання Серія: Дитячі подарункові міні Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-768-0

Стратегічне мислення, хоч і з'явилося дві з половиною тисячі років тому, є вираженням духу сучасності й поки що надбанням небагатьох. Як навчати стратегічного мислення? Тут стануть у пригоді оповідки, притчі — найдавніший жанр людської творчості, знов актуальний у XXI столітті. Саме в такому жанрі книга викладає здобутки світової стратегічної думки. Як будь-які східні притчі, часто вони мають прихований від квапливого погляду глибший рівень. Це другий том «Бесід майстра Хай Тао», що містить наступні 108 історій. Перший том був прихильно сприйнятий як діловою, так і масовою інтелектуальною авдиторією, отримавши друге місце на національному книжковому конкурсі KBU Awards в номінації «найкраща книга для особистісного зростання».
Видання розраховане на широке коло читачів, особливо корисним буде менеджерам-практикам і підприємцям. Автор — викладач Києво-Могилянської та Львівської бізнес-шкіл та Української академії лідерства.

Фоліо рекомендує