Бесіди майстра Хай Тао про стратегію. Книга 1 (міні)

Паперова: 215 грн.
Є в наявності

Цифрова: 110 грн.


Продається в комплекті «Бесіди майстра Хай Тао про стратегію (міні)»

Автор: Валерій Пекар Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 254 Формат: 64х94 1/64 Жанр: Популярне видання Серія: Дитячі подарункові міні Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-767-3

Стратегічне мислення, хоч і з’явилося дві з половиною тисячі років тому, є вираженням духу сучасності й поки що надбанням небагатьох. Як навчати стратегічного мислення? Підручники не допоможуть, лише особиста участь у стратегічних іграх, а ще оповідки, притчі — найдавніший жанр людської творчості, який знову набув актуальності у ХХІ сторіччі. Саме в такому жанрі книжка викладає здобутки світової стратегічної думки останніх двохсот років. Як і будь-які східні притчі, тут вони часто мають другий, прихований від квапливого погляду рівень. Основні принципи стратегії єдині для війни, бізнесу, дипломатії та політики, адже в усіх випадках ми маємо справу з противником, найчастіше стійким, розумним і розважливим, і так само єдині принципи управління людьми — носіями вільної волі та власного погляду на світ.

Видання розраховане на широке коло читачів, особливо корисним буде менеджерам-практикам і підприємцям. Автор — викладач Києво-Могилянської та Львівської бізнес-шкіл та Української академії лідерства.

Фоліо рекомендує