12 розмов про Грузію

Паперова: 375 грн.
Є в наявності

Цифрова: 190 грн.Автор: Олександр Красовицький (Oleksandr Krasovytskyy) Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Володимир Верховень Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 224 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Великий науковий проект Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-418-4

Нова книжка Олександра Красовицького розповідає про Грузію, країну давньої культури та легендарної історії. Герої цієї книжки — відомі люди, діячі театру та кіно, літератури, спорту, політики — розповідають про історію Грузії та становлення сучасної незалежної держави, про те, як у наші дні зберігається культурна спадщина грузинського народу.

Так, відомий режисер Леван Цуладзе, розповідаючи про історію грузинського театру і кіно, висвітлює історію культурного спротиву національної інтелігенції російській окупації в царині мови, літератури та мистецтва, нагадуючи, що фільм саме грузинського режисера Абуладзе став однією з найважливіших подій напередодні розпаду СРСР і свідчив про ідеологічні зсуви у суспільстві.

Розмова автора книжки з екс-прем’єр-міністром Нікою Гілаурі познайомить читача з великими реформами в економіці, судовій системі та змінами в громадському житті країни. Розповіді Ніно Катамадзе, Вахтанга Кікабідзе розкриють особливості самобутньої музичної культури Грузії. А захопливі спогади Володимира Гуцаєва про грузинський футбол, так само, як і описи Ніки Гвараміа особливостей кулінарних традицій народів, що мешкають в Грузії, нікого не можуть залишити байдужими.

Фоліо рекомендує